Mgr. Iveta Brodilová, advokátka

"Proto jsou zákony dány, by silnější nemohl všechno."

Profil

home

Advokátní kancelář byla založena v roce 2012. Od té doby nabízí souhrnné právní poradenství ve všech záležitostech týkajících se zejména obchodního, občanského, správního, pracovního a rodinného práva, včetně zastupování klientů při jednání před soudy a orgány státní správy a územní samosprávy.

Advokátní kancelář se rovněž dlouhodobě zabývá vymáháním pohledávek pro klienty.

Svým klientům v oblasti soudních sporů nabízíme především loajální a odbornou obhajobu jejich práv všemi dostupnými právními prostředky.

Cílem naší advokátní kanceláře je zajišťovat klientům advokátní služby na vysoké odborné i etické úrovni s individuálním přístupem ke klientovi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdělení pro spotřebitele:

Česká advokátní komora byla dne 5. února 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka této pověřené osoby je www.cak.cz.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.